0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
پدیده مشهد
۱
۰
پارس جنوبی جم
Finished
۱۶:۰۰
Naft Masjed Soleyman FC
۰
۰
FC Nassaji Mazandaran
Finished
۱۶:۴۵
Machine Sazi Tabriz
۲
۱
ذوب آهن
Finished
۱۵:۰۰
Shahin Bushehr FC
۱
۱
GOL Gohar Sirjan FC
Finished
۱۷:۴۵
  Germany Bundesliga
1. FC Cologne
۱
۲
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۲۳:۰۰
  Turkey Super Lig
Fenerbahce
۳
۲
Kasimpasa
Finished
۲۱:۰۰
  Qatar Stars League
Al-Khor
۲
۳
AL Duhail SC
Finished
۱۹:۵۰
AL Wakrah
۲
۱
Al-Ahli Doha
Finished
۱۷:۴۰
  France Ligue 1
OGC Nice
۱
۱
FC Girondins Bordeaux
Finished
۲۳:۱۵
  England Premier League
Norwich City
۰
۲
Watford FC
Finished
۲۳:۳۰
  Italy Serie A
US Sassuolo Calcio
۳
۱
Bologna FC
Finished
۲۳:۱۵
  Bulgaria First Professional League
Lokomotiv Plovdiv
۲
۰
Pofc Botev Vratsa
Finished
۱۹:۰۰
  Netherlands Eredivisie
Vitesse Arnhem
۱
۲
FC Groningen
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
Botafogo FR RJ
۰
۱
CR Flamengo RJ
Finished
۰۲:۳۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
۲
۱
CSA AL
Finished
۰۳:۳۰
Ceara SC CE
۲
۰
SC Internacional RS
Finished
۰۲:۰۰
SAO Paulo FC SP
۰
۲
Fluminense FC RJ
Finished
۰۲:۰۰
  Czech Republic FNL
FC Vysocina Jihlava
۴
۱
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۲۰:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۵
۰
1.sk Prostejov
Finished
۲۱:۳۰
  Cyprus 1st Division
AEK Larnaca
۲
۱
Doxa Katokopias
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 1st Division
Viborg FF
۲
۱
Naestved BK
Finished
۲۰:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie
Jong Ajax Amsterdam
۵
۱
FC Den Bosch
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Go Ahead Eagles
۳
۱
FC Dordrecht
Finished
۲۲:۳۰
NEC Nijmegen
۳
۰
TOP Oss
Finished
۲۲:۳۰
SBV Excelsior
۵
۴
FC Eindhoven
Finished
۲۲:۳۰
Almere City FC
۱
۰
NAC Breda
Finished
۲۲:۳۰
FC Volendam
۱
۰
Jong FC Utrecht
Finished
۲۲:۳۰
Helmond Sport
۱
۲
De Graafschap
Finished
۲۲:۳۰
Roda JC Kerkrade
۱
۲
SC Cambuur
Finished
۲۲:۳۰
Jong Psv Eindhoven
۱
۱
SC Telstar
Finished
۲۲:۳۰
Jong AZ Alkmaar
۳
۲
MVV Maastricht
Finished
۲۲:۳۰
  France Ligue 2
FC Lorient
۴
۱
Chamois Niort FC
Finished
۲۲:۳۰
FC Sochaux-Montbeliard
۲
۰
AC Le Havre
Finished
۲۲:۳۰
AS Nancy Lorraine
۰
۰
ES Troyes AC
Finished
۲۲:۳۰
US Orleans
۰
۱
Paris FC
Finished
۲۲:۳۰
Le Mans FC
۰
۰
Grenoble Foot 38
Finished
۲۲:۳۰
AJ Auxerre
۱
۱
SM Caen
Finished
۲۲:۳۰
Valenciennes FC
۰
۱
LB Chateauroux
Finished
۲۲:۳۰
FC Chambly Oise
۰
۱
Clermont Foot
Finished
۲۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
Girona FC
۱
۰
CD Tenerife
Finished
۲۳:۳۰
  Kuwait Premier League
Al-Arabi
۰
۳
AL Kuwait SC
Finished
۱۹:۱۵
  International Womens Euro, Qualification Group B
Italy
۶
۰
Georgia
Finished
۲۰:۰۰
  Romania Liga 1
AFC Astra Giurgiu
۱
۰
FC Voluntari
Finished
۱۹:۳۰
AFC Hermannstadt
۱
۱
FC Viitorul Constanta
Finished
۲۲:۰۰
  International Womens Euro, Qualification Group C
Norway
۶
۰
Northern Ireland
Finished
۲۰:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۳
۱
Central Coast Mariners FC
Finished
۱۲:۰۰
  Uruguay Primera Division, Clausura
Club Nacional De Football
۲
۰
Atletico Fenix Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
  International Youth U19 AFC Championship, Qualification, Gr. D
Nepal
۰
۴
Iran
Finished
۱۷:۴۵
Kyrgyzstan
۲
۰
United Arab Emirates
Finished
۱۴:۴۵
  International Womens Euro, Qualification Group G
North Macedonia
۰
۳
Austria
Finished
۲۰:۳۰
  International Womens Euro, Qualification Group E
Albania
۰
۵
Scotland
Finished
۲۰:۴۰
  Germany 2. Bundesliga
FC ST Pauli
۱
۱
VfL Bochum
Finished
۲۱:۰۰
SG Dynamo Dresden
۱
۰
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۲۱:۰۰
  International Int. Friendly Games, Women
USA
۳
۲
Sweden
Finished
۰۴:۰۰
  Russia Youth League
Rubin Kazan
۱
۰
Dinamo Moscow
Finished
۱۲:۳۰
FK Rostov
۱
۰
FK Tambov
Finished
۱۳:۳۰
FC Spartak Moscow
۴
۲
Samara Kryliya Sovetov
Finished
۱۴:۳۰
FC Akhmat Grozny
۳
۰
Ural Ekaterinburg
Finished
۱۲:۳۰
  International Womens Euro, Qualification Group H
Romania
۳
۰
Lithuania
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
۱
۴
Belgium
Finished
۲۰:۳۰
  United Arab Emirates Arabian Gulf League
Ajman Club
۱
۱
AL Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۷:۳۰
Fujairah FC
۰
۱
Hatta SC
Finished
۱۷:۳۰
AL Wahda FC
۲
۲
Al-Wasl FC
Finished
۲۰:۱۵
  Belgium First Division A
SV Zulte Waregem
۱
۲
RSC Anderlecht
Finished
۲۳:۰۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Zamora Fc
۳
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Serie B
FC Crotone
۳
۱
Ascoli Calcio 1898 FC
Finished
۲۳:۳۰
  International Youth U17 World Cup, Knockout stage
Paraguay
۳
۲
Argentina
Finished
۰۲:۳۰
  International Youth U19 AFC Championship, Qualification, Gr. G
Cambodia
۲
۱
Thailand
Finished
۱۵:۰۰
Malaysia
-
-
Northern Mariana Islands
Finished
۱۲:۰۰
  International Womens Euro, Qualification Group A
Turkey
۰
۸
Netherlands
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Banik Ostrava
۳
۰
MFK Karvina
Finished
۲۰:۳۰
FK Mlada Boleslav
۲
۱
Bohemians Prague 1905
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Adana Demirspor
۲
۳
Eskisehirspor
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Premier League
Republican FC Akhmat Grozny
۰
۰
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga East
ASK Ebreichsdorf
۱
۰
SV Leobendorf
Finished
۲۲:۰۰
FCM Traiskirchen
۵
۱
SC Neusiedl AM See 1919
Finished
۲۱:۰۰
Ask-Bsc Bruck/Leitha
۲
۵
SC Wiener Neustadt
Finished
۲۱:۳۰
SV Mattersburg (A)
۰
۱
SK Rapid Wien II
Finished
۲۱:۳۰
Wiener Sportklub
۰
۰
ASV Drassburg
Finished
۲۲:۰۰
  Belarus Vysshaya League
Dinamo Minsk
۳
۰
FK Dnyapro Mogilev
Finished
۱۸:۳۰
Neman Grodno
-
-
Torpedo Minsk
Cancelled
۱۶:۳۰
  International Youth U19 AFC Championship, Qualification, Gr. J
Mongolia
۰
۹
Japan
Finished
۱۲:۳۰
  Argentina Campeonato De Reserva De Primera Division
Lanus Res.
۲
۱
Banfield
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club
۱
۱
Huracan
Finished
۱۶:۳۰
San Lorenzo de Almagro Res.
۳
۳
Argentinos Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Velez Sarsfield Reserve
۱
۰
Boca Jrs
Finished
۱۶:۳۰
Newells Old Boys
۱
۱
Defensa Y Justicia
Finished
۱۶:۳۰
CA Union Santa Fe Reserve
۰
۱
Atletico Tucuman Reserve
Finished
۱۶:۳۰
CA River Plate (Arg)
۴
۰
Rosario Central Res.
Finished
۱۶:۳۰
Estudiantes de LP
۲
۰
CA Talleres de Cordoba
Finished
۱۶:۳۰
Godoy Cruz AT Res.
۰
۱
Independiente Res.
Finished
۱۶:۳۰
  International Youth U19 AFC Championship, Qualification, Gr. F
India
۰
۴
Saudi Arabia
Finished
۱۹:۳۵
Afghanistan
۰
۲
Uzbekistan
Finished
۱۵:۳۵
  International International Friendly Games
Nicaragua
۰
۰
Cuba
Finished
۰۴:۳۰
  International Youth U19 AFC Championship, Qualification, Gr. H
Laos
۲
۱
Chinese Taipei
Finished
۱۴:۳۰
Macao
۰
۶
Australia
Finished
۱۱:۳۰
  South Africa Premier League
Bidvest Wits
۰
۱
Supersport United
Finished
۲۱:۳۰
Maritzburg United
۲
۲
Bloemfontein Celtic
Finished
۲۱:۳۰
  Mexico U20 League, Apertura
Veracruz Tiburones Rojos
۱
۳
America Mexico
Finished
۱۸:۳۰
  Austria 2. Liga
FC Wacker Innsbruck
۲
۴
SK Austria Klagenfurt
Finished
۲۲:۴۵
Floridsdorfer AC
۱
۲
SV Ried
Finished
۲۱:۴۰
SKU Amstetten
۲
۰
SC Austria Lustenau
Finished
۲۱:۴۰
Young Violets FK Austria Wien
۴
۱
Kapfenberger SV 1919
Finished
۲۱:۴۰
SV Horn
۱
۳
FC Juniors OO
Finished
۲۱:۴۰
  Czech Republic U19 1st Division
Opava
۲
۲
Karvina
Finished
۱۳:۰۰
1.FK Pribram
۳
۳
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 1
Arema FC
۲
۰
Madura United
Finished
۱۲:۰۰
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
۰
۰
Odisha FC
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia 1. HNL
NK Istra 1961
۲
۲
HNK Gorica
Finished
۲۰:۳۰
  Poland Ekstraklasa
LKS Lodz
۰
۱
WKS Slask Wroclaw
Finished
۲۰:۳۰
GKS Piast Gliwice
۳
۱
Jagiellonia Bialystok
Finished
۲۳:۰۰
  Israel Liga Alef South
Fc Ironi Or Yehuda
۰
۱
Maccabi Y.
Finished
۱۴:۱۵
Maccabi Shaaraim
۳
۱
Maccabi Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Azur
۱
۲
Hapoel Marmorek FC
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal U23 Championship, 1st Phase
CF Belenenses
۱
۰
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۷:۳۰
Academica Coimbra
۰
۰
CS Maritimo
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark Superligaen
Randers FC
۳
۳
Aalborg BK
Finished
۲۱:۳۰
  International Womens Euro, Qualification Group F
Slovakia
۰
۰
Hungary
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Liga Alef North
Maccabi Tzur Shalom
۳
۱
Hapoel Gilboa
Finished
۱۳:۰۰
Baqa Al-Gharbiyye
۱
۲
Hapoel Herzelia
Finished
۱۴:۴۵
Maccabi Ironi Tamra
-
-
Hapoel Kaukab
Cancelled
۱۶:۰۰
  Ukraine U21
FC Mariupol
۱
۱
FC Karpaty Lviv
Finished
۱۳:۳۰
FC Lviv
۰
۲
Vorskla Poltava
Finished
۱۴:۳۰
SFC Desna Chernihiv
-
-
Sc Dnipro-1
Finished
۱۵:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Winterthur
۱
۱
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۲:۳۰
  International Youth U19 AFC Championship, Qualification, Gr. K
Timor-Leste
۰
۴
Korea DPR
Finished
۱۲:۰۰
  Israel Liga Bet North A
FC Tzeirei Kfar Kanna
۰
۱
FC Zeirey Tamra
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
1. Fsv Mainz 05 II
۴
۴
FK 03 Pirmasens
Finished
۲۱:۳۰
Fc-Astoria Walldorf
۲
۴
TSV Steinbach 1921
Finished
۲۱:۳۰
FSV Frankfurt 1899
۰
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۲۱:۳۰
  Norway Eliteserien
SK Brann
۱
۰
Odds BK
Finished
۲۱:۳۰
  Belgium First Division B, First stage
Union Saint-Gilloise
۰
۲
KVC Westerlo
Finished
۲۳:۰۰
Royal Excelsior Virton
۰
۱
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۲۳:۰۰
Lommel SK
۱
۰
Kfco Beerschot Wilrijk
Finished
۲۳:۰۰
KSV Roeselare
۲
۱
Sporting Lokeren
Finished
۲۳:۰۰
  Brazil Carioca, Serie C
Tomazinho FC RJ
۱
۸
CE Social Arturzinho RJ
Finished
۲۱:۳۰
  Lithuania A Lyga, Championship Round
Zalgiris Vilnius
۱
۳
Vilniaus Riteriai
Finished
۲۰:۳۰
FK Atlantas Klaipeda
۱
۴
FK Panevezys
Finished
۱۹:۳۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۷
۱
Kyetume FC
Finished
۱۷:۰۰
Wakiso Giants FC
۲
۱
Busoga United Fc
Finished
۱۶:۳۰
Uganda Revenue Authority FC
-
-
Express FC
Finished
۲۰:۳۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۲
۱
Biashara United Mara
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
FC St. Pauli II
۳
۰
VfB Oldenburg
Finished
۲۱:۰۰
SV Drochtersen/Assel
۲
۱
Hannover 96 II
Finished
۲۲:۰۰
  Israel Liga Bet North B
Maccabi Um El Fahem
۴
۵
Sc Pardes Hana Karkur
Finished
۱۱:۳۰
  Scotland Championship
Dundee FC
۰
۲
Dundee United
Finished
۲۳:۱۵
  Romania Liga III, Seria 5
FC Zalau
۳
۳
CS Luceafarul Oradea
Finished
۱۵:۳۰
CFR Cluj II
۱
۴
AFC Ariesul Turda
Finished
۱۵:۳۰
Unirea Dej
۴
۲
CS Sanatate Cluj
Finished
۱۵:۳۰
  International Youth U19 AFC Championship, Qualification, Gr. B
Turkmenistan
۱
۴
Qatar
Finished
۱۹:۵۰
Sri Lanka
۰
۳
Yemen
Finished
۱۷:۴۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
SK Sturm Graz (A)
۲
۱
FC Gleisdorf 09
Finished
۲۱:۳۰
Union Gurten
۲
۱
SV Ried II
Finished
۲۰:۳۰
Deutschlandsberger SC
۲
۰
WSC Hertha
Finished
۲۱:۳۰
USV Allerheiligen
۲
۰
SC Weiz
Finished
۲۱:۳۰
  Germany 3. Liga
FC Viktoria Cologne
۲
۲
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۲۱:۳۰
  Peru Primera Division, Clausura
Real Garcilaso
۰
۰
UTC De Cajamarca
Finished
۲۳:۳۰
  Venezuela Segunda Division, Relegation/Promotion Playoffs
Atletico Furrial
۱
۰
CD Hermanos Colmenarez
Finished
۲۳:۰۰
  Greece Super League 2
Chania FC
۰
۱
PAS Giannina
Finished
۱۸:۳۰
  International Clubs CONCACAF League
Deportivo Saprissa
۱
۰
CD Motagua
Finished
۰۶:۰۰
  Romania Liga III, Seria 3
Csm Flacara Moreni
۰
۰
SC FC Voluntari II
Finished
۱۵:۳۰
FCM Alexandria
-
-
Acs Tractorul Cetate
Cancelled
۱۵:۳۰
AFC Progresul 1944 Spartac
۴
۰
AFC Astra Giurgiu II
Finished
۱۵:۳۰
As Municipal Sr Brasov
۲
۰
CS Sporting Rosiori
Finished
۱۵:۳۰
  Burundi Premier League
Burundi Sport Dynamic
۱
۱
Rukinzo FC
Finished
۱۶:۳۰
  England FA Cup
Dulwich Hamlet
۱
۴
Carlisle United
Finished
۲۳:۲۵
  Wales Cymru Premier
Aberystwyth Town FC
۰
۵
Bala Town FC
Finished
۲۳:۳۰
Newtown AFC
۳
۱
Caernarfon Town FC
Cancelled
۲۳:۱۵
  Romania Liga III, Seria 1
Csm Focsani
۴
۰
FC Otelul Galati
Finished
۱۵:۳۰
CSM Pascani
۰
۶
Acs Somuz Falticeni
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Alverca Futebol
۰
۲
Real Sporte
Finished
۲۲:۳۰
  Panama Liga Nacional de Ascenso
Sd San Antonio Penonome
۱
۳
Champions Fc Academy
Finished
۲۳:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
ACS Poli Timisoara
۱
۱
LPS Cetate Deva
Finished
۱۵:۳۰
CS Crisul Chisineu Cris
۱
۱
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CS Tunari
۱
۰
Csm Medgidia
Finished
۱۵:۳۰
Fotbal Club FCSB 2
۰
۳
Cs Faurei
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Home Farm FC
۱
۱
Leixlip United AFC
Finished
۲۳:۳۰
Collinstown
۲
۱
Inchicore Athletic FC
Finished
۲۳:۴۵
  Israel Liga Bet South A
Hapoel Mahane Yehuda
۰
۳
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۳:۳۰
  Israel Liga Bet South B
Maccabi Ironi Sderot
۱
۱
Sport Cluv Shicun Hamizrah
Finished
۱۴:۰۰
  Spain LaLiga
Real Sociedad
۱
۱
CD Leganes
Finished
۲۳:۳۰
  France National
US Creteil
۲
۲
FC Villefranche-Beaujolais
Finished
۲۲:۳۰
Stade Olympique Choletais
۲
۱
AS Beziers
Finished
۲۲:۳۰
US Avranches
۲
۰
USL Dunkerque
Finished
۲۰:۳۰
US Boulogne
۰
۱
Red Star FC
Finished
۲۲:۳۰
FC Bastia Borgo
۱
۲
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
Finished
۲۲:۳۰
Le Puy Foot 43 Auvergne
۰
۰
SC Toulon
Finished
۲۲:۳۰
AS Lyon-Duchere
۱
۲
US Quevillaise-Rouen Metropole
Finished
۲۲:۳۰
Stade Lavallois Mayenne FC
۲
۰
Gazelec FC Ajaccio
Finished
۲۲:۳۰
US Concarneau
۰
۱
PAU FC
Finished
۲۲:۳۰
  Peru Segunda Division
Los Caimanes
۱
۳
Cultural Santa Rosa
Finished
۲۳:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Gomel Reserve
۱
۳
FC Minsk
Finished
۱۵:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۲
۰
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۸:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
BK Hacken
۱
۱
Ljungskile SK
Finished
۱۹:۳۰
  Malta Premier League, Main round
Balzan FC
۵
۰
Mosta FC
Finished
۲۰:۳۰
Valletta FC
۱
۰
Senglea Athletic
Finished
۲۱:۳۰
Sliema Wanderers
۲
۰
Hamrun Spartans FC
Finished
۲۲:۴۵
  Albania Kategoria Superiore
KF Tirana
-
-
KF Vllaznia Shkoder
Finished
۲۰:۳۰
  Ecuador Reserve League
Universidad de Catolica Ecuador
۱
۶
CS Emelec Reserve
Finished
۲۱:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Salzburg
SV Seekirchen
۱
۲
USK Anif
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
FC Viktoria 1889 Berlin
۰
۰
BFC Dynamo
Finished
۲۱:۳۰
VfB Germania Halberstadt
۰
۲
1. FC Lokomotive Leipzig
Finished
۲۱:۳۰
SV Babelsberg 03
۳
۲
FSV Optik Rathenow
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Oberliga Steiermark Nord
Sv Hinterberg
-
-
ESV Knittelfeld
Cancelled
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
TSV Buchbach
۲
۰
FV Illertissen
Finished
۲۱:۳۰
  Poland I Liga
Sandecja Nowy Sacz
۳
۱
Olimpia Grudziadz
Finished
۲۱:۴۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید